1 min read
07 May


این متن شامل بروز رسانی کمیسیون انتخابات در رابطه با انجمنهای فعال در زمینه تنوع فرهنگی و زبانی  (culturally and linguistically diverse CALD) است.

روند پذیرش پروپوزال  در 17 آوریل در بین زمانهای متفاوت بسته شد. در اینجا من می خواهم آن دسته از شما که به خاطر شرایط موجود فرصت را از دست داده اید مطلع کنم.

در این زمان بی سابقه ، ما تا آنجا که ممکن است به کمک بیشتری نیاز داریم تا اطمینان حاصل کنیم که هر فرد واجد شرایط شرکت در انتخابات،  برای مشارکت در دموکراسی دسترسی لازم را داشته باشد. ثبت نام کنندگان انتخابات در سراسر کشور، در مکان های مختلف در سراسر کشور حضور خواهند داشت تا منابع متنوع را جهت رسیدن به این هدف فراهم کنند. ما می خواهیم شما را به دنبال کردن این لینک تشویق کنیم تا با ثبت نام کننده های محلی در تماس باشید. تیم های ما به شما کمک می کنند تا اطمینان حاصل کنید که انجمن های CALD ما برای شرکت در انتخابات عمومی در 19 سپتامبر اطلاعات لازم را دارند.

اگر سازمان شما یک جنبه فکری مشترک با نمایندگان منطقه ای یا محلی دارد ، لطفاً مستقیماً با من تماس بگیرید تا در مورد چگونگی همکاری با یکدیگر برای مشارکت در انجمن های CALD با یکدیگر گفتگو کنیم.

فرصت های شغلی به زودی فراهم می شود.

هدف کمیسیون داشتن کارمندانی است که دیدگاه انجمن های خود را منعکس می کنند. ما واقعاً از این امر قدردانی خواهیم کرد که انجمن های شما از فرصت های کار در کمیسیون انتخابات آگاه شوند.

افراد علاقه مند می توانند ثبت نام کنند و با دنبال کردن این لینک از طریق وب سایت ما در مورد فرصت های شغلی اطلاعات کسب کنند.

حتی در روز انتخابات ، 19 سپتامبر ، فرصت های شغلی بیشتری نیز در دسترس خواهد بود.جان گابیتس | رهبر پروژه - جامعه